ضربه گیر یا محافظ ستون ۸۰ – ۹۰ – ۱۰۰ سانتی لاستیکی در نبش ستون های پارکینگ مجتمع های اداری تجاری و مسکونی قرار می ‌گیرد .

محافظ در چهار طرف ستون قرار می ‌گیرد . حالت ارتجاعی این ضربه گیر باعث می شود که از آسیب پذیری ضربه های حاصل از برخورد انواع خودرو با ستون ها جلوگیری شود یا مرشود دفت که این پتانسیل را دارد که باعث به حداقل رسیدن خسارت می شود.

محافظ ستون | ضربه گیر ستون

جنس مرغوب این ضربه گیر از مواد رابر ضد سایش است . جنس مرغوب رابر ضربه گیرهای ستون باعث عمر و دوام این محصول به شمار می رود و هزینه های شما را نسبت به محصولات بی ‌کیفیت مشابه کاهش می‌دهد .

در مدل ۸۰ سانتیمتری این محصول هر بالش ۷ سانتیمتر و قوس ارتجاعی وسطش یک و نیم سانت می باشد .

امروزه جهت جلوگیری از صدمات احتمالی از برخورد ماشین ها در پارکینگ به ستون ها و در حین خارج و وارد شدن ماشین ها در جای پارک خود و سابیده شدن ماشین در حین پارک به ستون ها از این محصول استفاده می‌شود .

امتیازات ضربه گیر ستون شامل این است که در حین برخورد ماشین به ستون ها در پارکینگ , در حرکت مستقیم و در حرکت دنده عقب به ماشین و رنگ آن آسیب نمی‌رسد و نه به ستون ها .

در کل ضربه گیر ستون ها در هر سایز و ابعاد باعث ممانعت از صدمات مالی چه به ستون ها و چه به اتومبیل شما می باشد .

روی ضربه گیر ستون با شبرنگ های لانه زنبوری به صورت هفتی و هشتی که از دور با نور ماشین و بازتاب و انعکاس نور راننده را مطلع می کند چه در سر پیچ های رمپ و چه در پارکینگ که به صورت راهنمای مسیر عمل می کند .

محافظ ستون | ضربه گیر ستون

نصب و اجرای ضربه گیر ستون ها به دو شکل با پیچ و چسب انجام می شود .

محافظ ستون لاستیکی راهکاری با دوام و مقرون به صرفه جهت پیشگیری از آسیب هایی چون سایش ، ضربه ، برخوردهای ناشی از عدم دید کافی و همچنین کاهش معضلات و خسارات در پارکینگ ها بشمار می رود که به حفاظت از زیرساخت ها و ایمنی وسایل نقلیه در پارکینگ ها کمک شایانی می کند.

 ضربه گیر ستون لاستیکی یکی از ملزومات وتجهیزات ایمنی پارکینگ محسوب می گردد که در پارکینگ ها بر روی ستون نصب شده و از آسیب دیدن خودرو و ستون پارکینگ در هنگام برخورد ، جلوگیری می کند .

شکل ظاهری ضربه گیر ستون مانند نبشی بوده که از هر سمت ، 8 سانت از ستون را پوشش می دهد .

ضربه گیر های ستون پارکینگ در شاخه های یک متری و آماده ی نصب ارائه می شوند .

محافظ ستون | ضربه گیر ستون

تولید محافظ ستون

در تولید ضربه گیر ستون پارکینگ از بهترین جنس لاستیک طبیعی یعنی لاستیک SBR استفاده شده است که در هر نوع شرایط طبیعی مانند تابش نور آفتاب ، بارش بارندگی ، سرما و گرما و… شکل ظاهری خود را از دست نداده و هیچ تغییری در آن رخ نمی دهد .

این باعث می شود که عمر مفید ضربه گیر ستون های پارکینگ , فوق العاده بالا بوده و از مقاوت انعطاف و سایشی منحصر به فردی برخوردار باشند .

همان طور که می دانید وجود علائم ایمنی در پارکینگ ها یک امر ضروری است . به همین منظور فروشگاه دنیای حریق برای تهیه ی این ضربه گیرها پیشنهاد میکند از محافظ ستونی استفاده کنید که در قسمت جلویی ضربه گیر ، نوار های شبرنگی تعبیه شده باشد تا در هنگام تاریکی نقش خود را در پارکینگ به خوبی به عنوان یک هشدار دهنده انجام دهد.

نصب محافظ ستون

نصب و اجرای محافظ ستون پارکینگ ( ضربه گیر ستون پارکینگ ) به دو روش صورت می گیرد , هم می توان محافظ ستون های پارکینگ را به وسیله ی پیچ و رول پلاک به ستون های پارکینگ متصل کرد و هم می توان آن ها را با استفاده از چسب های مخصوص بر روی ستون پارکینگ مهار نمود .

در هر دو روش ضربه گیرهای ستون ( محافظ ستون پارکینگ ) از استحکام و مقاومت خوبی برخوردار هستند .

تجهیزات ایمنی پارکینگ فروشگاه دنیای حریق با دقت خوبی انتخاب شده تا شما همراهان تجهیزات با عمر طولانی تر و در خرید بهتری را تجربه کنید .

از ضربه گیر ستون پارکینگ ( محافظ ستون پارکینگ ) می توان برای نصب موقت و یا دائمی در فضاهای پارکینگی استفاده کرد .

بی نیاز از صرف هزینه های تعمیر و نگهداری می باشند .

بر روی ضربه گیر ستون پارکینگ { محافظ ستون پارکینگ } نوار انعکاسی مرغوب تعبیه شده است که با شدت بالا ، به ویژه در شب ، باعث افزایش دید می شود و راهنمایی مطمئن برای فضاهای دارای نقاط ضعف نورپردازی در پارکینگ محسوب می گردد .

محافظ ستون | ضربه گیر ستون

انواع محافظ ستون

محافظ ستون پارکینگ { ضربه گیر ستون پارکینگ } دراندازه های 80 – 90 – ۱۰۰ سانتی متری عرضه می شود .

محافظ ستون پارکینگ { ضربه گیر ستون پارکینگ } 80 سانتیمتری از گروه تجهیزات پارکینگی ، شامل نوارهای زرد بازتابنده برای افزایش قابلیت دید در شب می باشد .

همچنین کالایی مقرون به صرفه است که با نصب این قطعه ( محافظ ستون پارکینگ ) بر روی ستون ها و داخل پارکینگ در صورت برخورد خودرو با ستون پارکینگ ، ایمنی را با به حداقل رساندن آسیب به خودرو تامین کرده و هم وسعت دید در داخل پارکینگ را بالا می برد .

ضربه گیر ستون پارکینگ 80 سانتی لاستیکی ، ایده آل برای استفاده در سازه های پارکینگ ، ساختمان های صنعتی و تجاری جهت محافظت از گوشه ها و ستون های ساختمان هستند که توسط اتومبیل ها آسیب پذیر می باشند .

ضربه گیر ستون پارکینگ  به طور گسترده ای در پارکینگ های مدرن چند منظوره مورد استفاده قرار می گیرند .

 ضربه گیر ستون پارکینگ همچنین برای دیوارهای داخلی و خارجی و ستون ها در کارخانجات یا انبارها و در محدوه اطراف اسکله های بارگذاری ، کاربرد ویژه ای دارند .

روش نصب محافظ ستون پارکینگ که یکی از مهمترین لوازم پارکینگ محسوب می شود ؛ بسیار ساده می باشد و بسته به جنس ستون پارکینگ یکی از روش های : پیچ و رول پلاک ، چسب و یا تفنگ هیلتی یا میخکوب انتخاب می شود .

معمولا محافظ ستون های پارکینگ را در ارتفاع 30 الی 40 سانتی متری از سطح زمین ، بر روی ستون ها و کنج های لبه دار پارکینگ ، نصب می نمایند .

محافظ ستون | ضربه گیر ستون